10. uczestnikiem, którego ogłaszamy przed XII edycją naszego turnieju, jest Wisła Płock!
Drużynę z Płocka zobaczymy w Ostródzie już w najbliższy piątek!
Wisła Płock od lat bierze udział w naszym turnieju i regularnie dostarcza mnóstwo sportowych emocji. W ubiegłym roku starsi koledzy zaprezentowali się świetnie, zajmując 4. miejsce.
Do zobaczenia na XII edycji!