Szczerze? Oni grali u nas już tyle razy, że chyba przestaliśmy to liczyć
I nieważne, w jakiej są formie — u nas zawsze będą mile widziani i regularnie będą grać w tym turnieju.
Po prostu mega ich lubimy!
Śmiało może robić w Ostródzie za lokalnego przewodnika.
Bartku — czekamy na Ciebie i wasz zespół!
Do zobaczenia w Ostródzie!