Z ogromną radością informujemy, że do grona sponsorów naszego turnieju dołącza Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ostródzie!
Cieszymy się, że wspierają naszą inicjatywę i grają razem z nami. Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie, które pomaga nam rozwijać wydarzenie i tworzyć sportowe emocje na najwyższym poziomie!
Razem możemy jeszcze więcej!